blankblank

Бюгельне протезування (кламерне та із замковим типом фіксації)

Бюгельне протезування – популярний вид стоматологічної послуги, що дозволяє повернути посмішці красу, а головне, цілісність. Його застосовують, коли з будь-якої причини зубний ряд втрачає свої елементи. Конструкція дозволяє замінити як кілька зубів, так і повну щелепу, виглядає при цьому акуратно, не завдає проблем при носінні, просто знімається і одягається пацієнтом самостійно.

Протезування зубів бюгель: що це таке

Бюгельні конструкції придумані в Німеччині, а сама назва походить від німецького слова bugel, що в перекладі – дуга. Складається така система з кількох елементів:

  • металевої, рідше пластикової, дуги, яка виконує роль основи, рівномірно розподіляє жувальне навантаження на рідні зуби пацієнта, до яких кріпиться, та м'які тканини ясна;
  • імітуючий ясна каркас, який зазвичай виконується з нейлону, надає естетичного вигляду протезу, і приховує металеві елементи;
  • штучний зуб або цілий ряд, що замінює втрачені природні жувальні органи;
  • система кріплень, якими протез фіксується у ротовій порожнині.

Бюгельне протезування використовується для відновлення, як верхньої, так і нижньої щелепи. Форма та розмір конструкції підбираються індивідуально кожному пацієнту. Протез проводиться в зуботехнічних лабораторіях, що забезпечує ідеальний розмір і комфортне носіння.

Які бувають бюгельні протези

Крім матеріалу, з якого роблять дугу, такі системи відрізняються методом кріплення у ротовій порожнині. Розрізняють чотири основні види:

  • Кламерне. Фіксатори є частиною дуги і розташовані на кінці протеза з обох боків. Кламери виглядають як затискачі і встановлюються на опорні рідні зуби пацієнта. Зроблені з металу, що виділяє їх на тлі посмішки, але ця методика фіксації найпростіша, найпопулярніша і надійніша. Крім того, кламери можна приховати або частково зробити з іншого матеріалу під колір зубів.
  • Коронкове. Для такого кріплення сточуються природні зуби і на них встановлюються пустотілі коронки. Такі самі, але зі спеціальними штифтами робляться й у протеза. Система одягання проста – вона коронка вставляється в іншу та фіксується натисканням. Така конструкція називається телескопічними коронками.
  • З замковим типом фіксації. Тут також використовуються коронки на рідних зубах з тією різницею, що на них з внутрішнього боку монтуються механізми, що замикаються. Такі самі ставляться сам протез. При одяганні конструкції, вона надійно фіксується в ротовій порожнині і не відрізняється від решти зубного ряду. Єдиний мінус такої системи – найвища вартість.
  • Шинуючий протез. Застосовується при пародонтозі. За рахунок додаткової дуги, розташованої з внутрішньої сторони зубів, останні фіксуються, що знижує рухливість.

Усі види бюгельних протезів зручні та не доставляють проблем пацієнтові, але коштують дорого.

Вартість бюгельного протезування

Неможливо сказати ціну заздалегідь, адже кожен протез є індивідуальним. Приходьте на прийом до стоматолога у SaniDent, де вам підберуть:

  • розмір протезу;
  • матеріал;
  • систему фіксації.

А також навчать доглядати конструкцію, самостійно знімати її та одягати, підкажуть, як швидше звикнути до протезу, і які вправи робити, щоб не втратити дикцію і освоїться з новою частиною ротової порожнини. Неважливо, скільки зубів не вистачає - одного, декількох або повного ряду, лікарі SaniDent допоможуть відновити красиву посмішку.

blank

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (1 оценок, среднее: 4.00 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button