blankblank

Часткові та повні знімні протези (акрил, нейлон)

Записатися на прийом!

Зубні протези з акрилу та нейлону є популярними інструментами в стоматологічній практиці, які використовуються для заміни втрачених або видалених з різних причин зубів. Протезування застосовується як для одиничних зубів, так і при повній їх відсутності. Такий метод лікування включає кілька різноманітних методик, і підібрати підходящу за вартістю та комфортом легко.

Які бувають зубні протези

Основна відмінність протезів у кількості зубів, яку потрібно замінити – бувають часткові та повні. Вже всередині цих типів існує поділ за методами установки, матеріалами виготовлення та способом носіння.

Часткові знімні протези

Цей вид використовують, коли потрібно замістити кілька зубів, причому не завжди важливо, йдуть вони поспіль або між лунками залишилися здорові. Використовуються як для тимчасового протезування, щоб уникнути деформації кісткової тканини, так і при установці постійних штучних зубів. Такі протези поділяються на три підвиди, які кардинально відрізняються один від одного:

  • Бюгельні. Від німецького «bugel», що перекладається, як дуга, походить назва цього протезу. Штучні зуби ставляться на металеву основу дугоподібної форми. Кріпиться конструкція спеціальними замками і відрізняється компактністю та ефективним розподілом жувального навантаження.
  • Частковий знімний пластинковий протез. Відмінною особливістю стала система кріплень – конструкція встановлюється за допомогою акрилових платівок на здорові зуби. Вибирають такий вид протезування через вкрай низьку вартість, що переважує і незручність експлуатації, і можливе подразнення м'яких тканин ясен, і навіть часткову зміну дикції.
  • Протези Квадротті. Ці системи за конструкцією ідентичні бюгельним, але дуга виготовляється з медичного акрилу. Це знижує вагу протезу, зменшує ймовірність виникнення алергічних реакцій і дозволяє надати будь-якого відтінку, повністю приховавши дугу на тлі ясен та неба.

Головним показанням до встановлення часткового протеза є наявність здорових зубів, яких він кріпиться. У деяких випадках можливе встановлення на імпланти. У будь-якому випадку, знадобиться обробка і природних зубів.

Повні знімні протези

До таких конструкцій звертаються, коли в ротовій порожнині повністю відсутні зуби або більша їх частина. Повні протези відновлюють функції щелепи, але потребують заміни кожні три роки. Поділяються на два види за матеріалом:

  • Акрилові. По суті, це повний знімний пластинковий протез, в основі якого лита пластикова маса.
  • Нейлонові. Гнучкіші системи, виготовлені з відповідного матеріалу.

Кріпляться такі протези завдяки вакуумному ефекту, хоча у випадках атрофування м'яких тканин рекомендується використовувати додаткові засоби, що збільшують ступінь закріплення.

Вартість протезування

У клініці SaniDent виготовляють та встановлюють будь-які види протезів, а також допомагають у їх обслуговуванні. Щоб дізнатися, скільки коштує частковий знімний протез або повний, потрібно пройти консультацію стоматолога. Кожен виріб суворо індивідуальний, тому назвати вартість заздалегідь не вийде. В основному на неї впливають кількість зубів у протезі, використаний матеріал та системи кріплення. Детальніше з пропозиціями клініки SaniDent ви ознайомитеся на прийомі, записатися на який можна заздалегідь по телефону або дочекатися вільного фахівця у живій черзі. У будь-якому випадку, у СаніДент ви отримуєте найкращу ціну у Києві.

полный съемный нейлоновый протез

нейлоновый частичный съемный протез

полный съемный акриловый протез

бюгельный протез

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button