blankblank

Імплантація зубів

Записатися на прийом

Імплантація зубів у Києві вкрай популярна послуга, тому у клініці Sanident не могли оминути її уваги. Відділення імплантології розвинене на рівні найкращих світових стоматологічних лікарень, завдяки чому ми гарантуємо безболісну, швидку та правильну установку штучних зубів будь-якого типу та виду. Ви можете самостійно вибирати вартість імплантації зуба, адже асортимент імплантів широкий, і кожні мають унікальні особливості та переваги. Записуйтесь на консультацію і стоматолог детально розповість про наші методи, вартість послуг та особливості проведення процедури.

Навіщо потрібне встановлення імплантів зубів

Операція пропонує ефективну заміну втраченого зуба. Замінити зуб можна на будь-якому етапі навіть якщо він зруйнований не повністю. Головне, про що слід пам'ятати, те, що відсутність зубів позначається на здоров'ї:

 • порушуються жувальні функції;
 • змінюється форма щелепи і, як наслідок, особи;
 • знижується якість пережовування їжі, що призводить до захворювань шлунка та кишечника.;
 • зрештою, це просто незручно.

Встановлення імпланта вирішує багато проблем – швидко та ефективно дозволяє відновити всі функції щелепного апарату. Крім того, імпланти зубів, ціни на які нині в Україні доступні всім категоріям населення, виконують важливу естетичну роль, повертаючи усмішці красу та природність.

Як встановлюють імпланти

Незалежно від того, якою в результаті вийде вартість імплантації зуба, вона виконується за однаковим принципом. Через ясна в кістку щелепи вкручується тонкий штифт, але в нього зверху встановлюється тіло нового штучного зуба. Процедура безболісна, адже виконується під місцевою анестезією, та включає 3-4 відвідування стоматолога, які розтягнуться на місяць:

 • спочатку встановлять штифт і закриють його тимчасовою пломбою;
 • далі піде перевірка приживання металевого елемента;
 • потім виготовлять відповідний за розміром, формою та кольором протез зуба;
 • на останньому відвідуванні знімуть тимчасову пломбу та встановлять фінальний варіант імпланту.

Слід зазначити, що імплантація зуба в Києві стоматологією Sanident виконується як для поодиноких відсутніх елементів жувального ряду, так і кількох. Можливе навіть встановлення всього зубного ряду у вигляді імплантів, що дозволить уникнути труднощів експлуатації кап або знімних протезів.

Скільки служать імпланти

Термін служби імплантів залежить багатьох чинників, середній термін 7-9 років. Потрібно просто стежити за ними, як за звичайними зубами:

 • вчасно чистити;
 • періодично полоскати, прибираючи залишки їжі;
 • регулярно відвідувати стоматолога, контролюючи стан.

За дотримання цих правил, імпланти здатні служити десятиліттями. Звичайно, якщо взагалі не контролювати їх, то, як і звичайні зуби, імпланти руйнуватимуться, хоча для цього і потрібно близько 10 років.

Вартість імплантації зуба

Це індивідуальне питання, яке обговорюється на прийомі у лікаря. Засоби імплантаційної стоматології в Україні різноманітні, і сказати скільки коштує імплантація одного зуба неможливо без попереднього обстеження. Ціну формують:

 • самі імпланти, їх виробник, якість та матеріал;
 • стан ясна, щелепи та необхідне лікування перед операцією;
 • спосіб встановлення;
 • навіть кількість, наприклад, при імплантації повного ряду, вартість одного компонента виявиться нижчою.

Дізнатися точну суму можна, записавшись на прийом до клініки Sanident, де професійні стоматологи розкажуть про всі нюанси процедури та проведуть обстеження. Ми лише гарантуємо, що здійснимо операцію недорого та швидко.

имплантация зубов до и после фото

blank

blank

blank

имплант санидент

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (21 оценок, среднее: 4.43 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button