blankblank

Хірургічна стоматологія

Записатися на прийом

Хірургічна стоматологія вкрай затребувана область медицини, що дозволяє вилікувати різні захворювання зубів, ясен, кісток щелепи як шляхом оперативного втручання, так і за допомогою звичайного видалення. У клініці Sanident ми усвідомлюємо важливість подібних процедур, тому наш хірург-стоматолог є фахівцем міжнародного класу, в активі якого досвід найскладніших операцій, нагороди від топових асоціацій України та Європи та просто талант до щелепної хірургії.

Зубний хірург – вузькоспрямований медпрацівник, який допомагає усунути проблеми із зубами та щелепою, що виникли через природні патології або травми. Основними причинами звернення до фахівця цього профілю можна вважати: не в тому напрямку вирослі, пошкоджені, зношені (внаслідок хвороби або неправильного догляду), ретиновані, напівретиновані зуби; виниклі новоутворення у сфері щелепи; відсутність зубів зовсім (необхідність протезування).

Докладніше про проблеми, які можна вирішити в «Саніденті»

Хірургія зубів – це багатоструктурна гілка медицини, до якої входить певна кількість типів лікування (областей стоматологічної хірургії). Все залежить від ділянки проведення операції та способу хірургічних маніпуляцій. Основні типи цієї діяльності можна позначити наступним списком:

  • Ендодонтичний. Цей тип хірургії передбачає роботу з пульпою чи корінням зубів. Тобто забезпечення здоров'я целюлози, внутрішньої живої тканини в зубі. Незважаючи на те, що ми говоримо про хірургічний тип процедур, ендодонтія пов'язана не тільки з видаленням згаданих тканин, але і з їх лікуванням та профілактикою. Терапія у цій галузі – найпоширеніша практика. Зі зростанням числа технологій, методів та ліків, можливості зберегти зуб, без його видалення, зростають, що робить ендодонтію дедалі популярнішою.
  • Апікоектомія. Цей тип увібрав у себе безліч процедур, пов'язаних із лікуванням коренів зубів. Але якщо копнути глибше в ієрархію типів, то основна процедура і одночасно підтип апікоектомії - це екстракція або просто видалення зуба. В Україні, де культура догляду за зубами значно поступається багатьом розвиненішим країнам, основною причиною видалення зубів є занедбаний карієс. Але зуби наших співвітчизників також схильні до інших негативних факторів. Пародонтит, що слабшає ясна, може взяти участь у процесі звільнення простору в ротовій порожнині за рахунок зубів. Травми внаслідок нещасних випадків, аварій, банальної неуважності, у свою чергу, можуть спричинити видалення молярів, іклів або різців.
  • Ортодонтія. Тип стоматології, знайомий більшості дітей та підлітків. Зубні скоби, брекети, ретейнери – це додаткові пристосування, що дозволяють формувати правильний прикус і красиву посмішку.

Зубний хірург у клініці «Санідент» безболісно та швидко вирішує такі завдання, як видалення зубів, кісткова, френуло, остео та пластика вуздечки, синус-ліфтинг, зубозберігаючі операції, дентальна імплантація, естетична хірургія та багато іншого.

Хірургічна стоматологія у Києві

Клініка «Санідент» – це найкращі світові стандарти в галузі лікування зубів. У клініці використовується лише сучасне обладнання, перевірені методи лікування, надійна та безпечна анестезія. Для клієнтів надмірно хвилюючих пропонується седація – введення у легкий медичний сон. Всі фахівці клініки дипломовані стоматологи з твердою рукою та бажанням зробити для Вас процес лікування зубів безболісним, якісним та безстресовим.

Звертайтеся до «Санидента» за консультацією і Ви отримаєте компетентну допомогу від стоматологів, які знають ціну часу та здоров'я.

blank

процесс удаление зуба киев

хирург стоматолог за работой

удаление коренных зубов

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (21 оценок, среднее: 4.38 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button