blankblank

Консультація та діагностика

Фото Стоматология "Sani Dent".

Заполните заявку

Діагностика стоматологічних захворювань є одним із найвідповідальніших етапів при складанні плану лікування для надання медичної допомоги. Ефективність та якість лікування безпосередньо залежить від своєчасного та правильного стоматологічного діагнозу.

За потреби стоматолог направляє пацієнта на ортопантомограму або комп'ютерну томограму – ці сучасні методи дослідження допоможуть поставити діагноз та спланувати лікування.

Рентгенівський знімок є невід'ємною частиною діагностики та складання прогнозованого плану лікування. Це допоможе на будь-якому етапі уточнити та скоригувати роботу лікаря.

У стоматології Sanident у Києві ми пропонуємо

  • Якісний первинний комплексний огляд
  • Консультацію
  • Сучасні методи обстеження
  • Складання плану лікування відповідно до поставленого діагнозу.

Первинна консультація в клініці Sanident проводиться всім пацієнтам. Це одноразове відвідування лікаря під час якого лікар огляне порожнину рота пацієнта, зробить оцінку стану зубів, їхнього ряду та призначить розширене обстеження, якщо це необхідно. Потім стоматолог ставить діагноз та призначає план лікування, при цьому озвучуючи вартість цієї послуги у стоматології. Пацієнт все обмірковує і якщо у нього виникають якісь питання, запитує лікар.

Не бійтеся ставити свої питання стоматологу, для цього і створено первинну консультацію. Цього не треба соромитись, це правильно. Консультація від фахівців  клініки Саніден  дасть відповіді на питання, які вас хвилюють, і застрахує вас цим від будь-яких можливих стоматологічних захворювань.

 Вартість діагностики та консультації в стоматології Sanident
Найменування послуги Вартість
Первинна консультація 200 грн
Запишися зараз за телефоном:
(097) 989-40-47
Первинна консультація зі складанням плану лікування 300,00 грн
Прицільний цифровий рентген-знімок 200,00 грн

панорамный снимок зубов

лечение пульпита

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (2 оценок, среднее: 4.50 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button