blankblank

Лікування каналів

Заповніть заявку

Чищення каналів зуба у стоматології називається ендодонтичним лікуванням. Процедура вимагає від лікаря точності дій, підвищеної уваги. У лікарів клініки Sanident разом з якісною та надійною технікою, виходить ідеальна синергія, при якій нам вдається вилікувати 9 із 10 зубів, окрім зовсім безнадійних випадків. Головне в такій справі залежить від пацієнта, адже що раніше він прийде на прийом до стоматолога, то простіше зберегти зуб.

Коли потрібне лікування зубних каналів

Коли запальний процес досягає внутрішньої частини зуба, остаточно роз'ївши емаль, з'являються однозначні ознаки пульпіту:

  • періодично (часто) виникають болі в зубі;
  • ясна розпухає і теж болить;
  • відчувається біль при дії.

Якщо симптоми знайомі, то, на жаль, у вас карієс розвинувся настільки, що знищив частину зовнішньої оболонки, або інфекція потрапила туди іншим способом, наприклад, після механічного пошкодження – тріщина в емалі може стати джерелом зараження.

Чекати, що біль мине, не можна. Якщо лікування каналу зуба відкласти, то інфекція не пройде сама собою, а продовжить руйнувати зуб, добираючись до нервів і коренів. У цьому випадку біль вже стане нестерпним і доведеться звертатися в екстрену стоматологію. До цього краще не доводити, і відразу при виникненні болючих відчуттів звернутися до лікаря.

Як виконується операція

Технічно процедура проста і складається з кількох етапів:

  • використання анестезії для усунення болю;
  • зняття емалі інструментом;
  • чистка каналів зуба;
  • установка пломби всередину зуба та на емаль.

Все виглядає так: робиться знімок зуба, щоб переконатися в наявності інфекції всередині. Потім зуб препарується за допомогою бору та стоматолог отримує доступ до пульпи. Вимірявши довжину каналів, лікар проводить чистку спеціальним інструментом і вводить масу, що пломбує, в кожен канал. Завершується процес лікування постановкою пломби спочатку тимчасовою, а за кілька днів і постійною пломбою.

Чи потрібне чищення каналів зуба

Деякі пацієнти цікавляться, чи взагалі потрібно чистити канали, чи простіше видалити зуб, наприклад, при глибокому проникненні інфекції. Питання неоднозначне, і ми завжди рекомендуємо спробувати врятувати зуб. Чому? Це дешевше. Вартість лікування каналів зуба вища, ніж звичайне видалення, але потрібно враховувати, що доведеться ставити протез чи імплант. Залишати порожнє місце не можна – призведе до порушення жувальних функцій щелепи та деформації обличчя. Ціна ж установки штучного зуба доступна не всім, тому лікарі клініки Sanident просто піклуються про ваш добробут і комфорт.

Ми надаємо найкращі у Києві пломбувальні матеріали, використовуємо сучасні техніки та розробляємо власні методики лікування. Це дає гарантію якісного обслуговування, актуальних цін та надійності лікування. Наші слова підтверджують відгуки відвідувачів, ознайомитися з якими можна на сайті або в Інтернеті.

модель канала зуба

панорамный снимок зубов

blank

лечение пульпита

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (2 оценок, среднее: 4.50 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button