blankblank

Лікування карієсу у дітей

Лікування карієсу у дітей

Лікування карієсу у дітей – важливий напрямок стоматології, якому в нашій клініці приділяється пильна увага. У Sanident не тільки використовується сучасна техніка та препарати, а й працюють досвідчені лікарі, які застосовують власні унікальні методики спілкування з дитиною. Затишні кабінети, уважні лікарі та безліч дрібниць, що відволікають малюка від неприємних думок та страхів – це стоматологія нового покоління Sanident.

Дитячий карієс: лікування або “нічого страшного”

Незважаючи на поінформованість сучасних батьків, багато хто продовжує вважати, що лікувати молочні зуби взагалі не потрібно, керуючись при цьому тим, що вони все одно випадають і змінюються корінними. Така позиція не вірна, навіть більше, вона небезпечна здоров'ю дитини. Справа в тому, що карієс – інфекція, здатна не лише зіпсувати зовнішній вигляд зуба, а й спровокувати серйозні проблеми зі здоров'ям, починаючи від неправильного зростання постійних зубів і аж до пульпіту. Чим довше тягнути з лікуванням карієсу, тим складніше його провести, та й на пізніх стадіях єдиним виходом стане видалення пошкодженого зуба, не кажучи вже про постійні больові відчуття, що негативно позначиться на настрої та самопочутті дитини. Тож відповідь однозначна – дитячий карієс потрібно лікувати у спеціалізованих стоматологічних кабінетах, і що раніше, то краще. При перших проявах карієсу, телефонуйте нашому менеджеру, запис на прийом у Києві завжди до ваших послуг, а ціни актуальні для мешканців столиці.

Види карієсу

Для більшості людей карієс є невеликими темними плямами на зубах. Насправді карієс у дітей, лікування якого обов'язково, стоматологи поділяють на кілька типів:

  • Початковий, що має вигляд невеликої плями на поверхні зуба. Цікавим фактом є те, що колір такого карієсу білий, а його наявність не відчувається дитиною.
  • Поверхневий, який буває світлого або темного відтінку, і поширюється лише на емаль. У цьому випадку діти відчувають біль, вживаючи солодкі, солоні чи кислі продукти.
  • Середній, що вражає, крім емалі, ще й саму зубну тканину. Пляма вже явно чорного кольору, і додаються болючі відчуття, викликані холодною або гарячою їжею.
  • Глибокий, що поширився на більшу частину зуба, а в деяких випадках навіть пульпу та корінь.

Звичайно, похід до стоматолога бажано не відкладати надовго. Найкраще звернутися до лікаря, як тільки у дитини виявились перші ознаки зубної інфекції.

Як відбувається лікування карієсу у дітей

Між операціями для дорослих та дітей існує відчутна різниця. Вона полягає і в методиці видалення карієсу, і в препаратах, які застосовуються при цьому. Так, ми використовуємо інструменти та способи, схвалені міжнародними стоматологічними комісіями, перевірені на відсутність подразників та алергенів. Дитячий карієс лікують такими методами:

  • Атравматичний, при якому волокна зараженої тканини розкладаються за допомогою спеціальних гелів, а потім видаляються інструментами. Потрібно пам'ятати, що ця методика підходить лише в тому випадку, якщо пошкоджено лише емаль зуба.
  • Інвазивний, що полягає у випалюванні карієсу кислотними складами і заповненні порожнини, що утворилася фотополімерними матеріалами. До речі. саме така процедура є найпростішою та найпопулярнішою.
  • Хірургічний, який передбачає видалення волокон карієсу під місцевим наркозом та встановлення класичної пломби. Потрібно сказати, що це найефективніший метод лікування.

Клініка Sanident надає послуги з лікування карієсу на найвищому рівні, що підтверджується сертифікатами якості та нагородними грамотами. Наші стоматологи вміють знайти підхід до будь-якої дитини, заспокоївши перед процедурою. Телефонуйте та приходьте – вартість лікування приємно здивує, а ефект порадує і батьків, і дітей.

Записатися на прийом

blank

blank

blank

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (7 оценок, среднее: 3.86 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button