blankblank

Лікування пародонтиту

Записатися на прийом

Лікування захворювань пародонту є одним із наріжних каменів стоматології. По суті, пародонт є все, що оточує зуб: ясна, кістки, зв'язки та слизова оболонка. Вони підтримують зуб і при запаленні є ризик його втратити. Лікарі клініки Sanident розуміють важливість такого лікування, тому пропонують пацієнтам сучасну методологію, у тому числі від топових стоматологів світу, і комплексний підхід, здатний запобігти втраті жувальних функцій. Запис на прийом можна зробити телефоном або онлайн – ми проведемо діагностику за прийнятну ціну та складемо курс лікування.

Пародонтит: симптоми та лікування

Для початку розберемо, у яких випадках потрібно звернутися до лікаря з підозрою цього захворювання. Основними показниками пародонтиту стануть:

 • слабка кровотеча з ясен, яку можна помітити під час чищення зубів;
 • відчуття пульсації або тиску в яснах, під зубами;
 • свербіж зовнішньої сторони ясен;
 • набряклість ясен і, як наслідок, особи;
 • неприємні відчуття при жуванні та натисканні на зуби;
 • рухливість зубного ряду, тобто. зуби відчутно хитаються;
 • незвичні запах і смак у роті, що виникають через запальний процес усередині ясен.

Це є первинні ознаки. Пародонтит, лікування якого не розпочалося вчасно, призводить до втрати здорових зубів, а також погіршення загального стану хворого, аж до підвищення температури тіла, занепаду сил. Сигналом критичного моменту служить поява гнійних виділень з ясен, утворення широких проміжків між зубами та оголення їхнього коріння.

Процес лікування складний і складається з декількох етапів: місцевого, ортопедичного, хірургічного. Хронічна форма хвороби взагалі не лікується і випадання зубів можна лише уповільнити профілактичними методами або замінити їх на імпланти.

Як лікують пародонтит

Пародонтит, діагностика та лікування якого відбулися своєчасно, успішно долається більшістю пацієнтів. Методика, що застосовується стоматологами, включає кілька етапів, згаданих вище:

 • місцевий вплив передбачає інвазивні способи – введення лікарських препаратів у ясна для прямого контакту з осередком захворювання та накладання спеціальних пов'язок;
 • ортопеди використовують фізіотерапевтичні засоби, наприклад, вібрації, електричні розряди малої потужності або водний масаж ясен при насиченні рідини вуглекислим газом;
 • хірургічні методи лікування полягають в оперативному втручанні, такому, як клаптикове висічення або очищення ясенної кишені.

Хронічний пародонтит, лікування якого проводиться у нашій клініці, помітно знижує темпи розвитку. Завдяки авторським та інноваційним методикам, стоматологам Sanident у Києві вдається тривалий час протистояти хворобі, та зберігати гарний та повний зубний ряд пацієнтів. На сайті можна знайти відгуки клієнтів, які спостерігаються у нас, та оцінити ефективність методів лікування, а також дізнатися про ціни на ці послуги.

Профілактика – запорука здоров'я

Профілактика – запорука здоров'я Щоб уникнути пародонтиту, ми рекомендуємо приділяти увагу профілактичним заходам. Ефективно показують себе:

 • зубна нитка, яка використовується як доповнення до зубної щітки;
 • ретельне чищення зубів, як самостійно, так і у стоматолога;
 • регулярне відвідування лікаря для контролю стану ротової порожнини, розташування зубів та прикусу.

Дотримуйтесь правил догляду за зубами, а якщо пародонтит все ж таки натякне про свою появу – приходьте до Sanident, де найкращі стоматологи Києва займуться цією проблемою за адекватну вартість.

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (2 оценок, среднее: 4.00 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button