blankblank

Лікування пародонтозу

Записатися на прийом!

Це захворювання ясен відноситься до останньої запущеної фази. По суті, під цим поняттям мається на увазі відразу кілька хвороб. На розвиток хвороби часто впливають такі захворювання, як цукровий діабет, знижений поріг імунної системи, шлункові захворювання. У першій стадії захворювання розвивається пародонтит. Багато пацієнтів зізнаються, що вчасно не надали значення цієї недуги. У результаті пародонтит перетворився на пародонтоз. Що дивно, пародонтит часто ігнорують навіть свідомі, дорослі пацієнти.

Причини з яких відбувається розвиток захворювання

Основною причиною прийнято вважати порушення кровопостачання ясен. Однак воно виникає не саме собою. На зубах з часом утворюється наліт, мікроорганізми беруть у цьому активну участь. На першій стадії лікування слід видалити наліт на зубах та відповідні відкладення. Також захворювання виникає та розвивається внаслідок:

  • неправильного функціонування ендокринної системи;
  • зменшення порога імунітету;
  • неправильного прикусу;
  • куріння;
  • отримання травм.

Є й інші причини, з яких хвороба може прогресувати. Наприклад, не можна скидати з рахунків спадковість чи вживання медикаментів, які можуть призвести до проблем ротової порожнини. Якщо хворий користується ліками проти судом, вони зможуть провокувати проблеми з тканинами ясен.

Лікуємо пародонтоз

Насамперед слід зазначити, що лікування пародонтозу в Києві комплексне і здійснюється у кілька етапів. Лікування пародонтозу, його ціна багато в чому залежить від ступеня занедбаності захворювання та від установи, де здійснюється лікування. Зазвичай вдаються до медикаментозного лікування, якщо його ефект мінімальний, то застосовується хірургічне втручання.

Необхідно видалити різного роду відкладення. Процедура повинна проводитися досвідченими фахівцями, важливо не завдати додаткових травм яснам. Якщо протези чи пломби травмують пародонт, їх необхідно замінити. Важливо усунути такі чинники, які сприяють нормальному пережовування. Знімні протези або змінюють або коригують таким чином, щоб вони не заважали. При перших ознаках запальних процесів провадиться відповідне лікування. Потім необхідно стимулювати кровообіг. Для цього широко застосовується апарат Кулаженко. Також проводиться гідромасаж із застосуванням антисептиків.
На протяжении двух недель назначается полоскание Холисал-гелем. При запущенных стадиях заболевания возможно назначение антибиотиков, в том числе инъекционное. При лечении пародонтоза, цена во многом зависит от стадии заболевания. В процессе специалисты часто прибегают к такой процедуре, как шинирование. Благодаря ему удается полностью устранить подвижность зубов, часто удается таким образом предотвратить деградацию костных тканей. При расхождении зубов применяются специальные мосты из металлокерамики. Современная методика лечения предполагает использование лазера. С его помощью обрабатываются поврежденные участки.

Лікування пародонтозу в SaniDent

У клініці на вас чекають кваліфіковані та досвідчені стоматологи, дипломовані фахівці, удостоєні нагород та грамот, які знають, що робити із захворюванням на будь-якій стадії. Співробітники СаніДент запропонують сучасні методи лікування, підібравши оптимальний курс процедур. Записуйтесь на консультацію – почніть шлях до здоров'я зараз.

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (1 оценок, среднее: 4.00 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button