blankblank

Лікування зубів під седацією

Записатися на прийом

Ми розуміємо, що дорослі та діти відкладають відвідування стоматолога через страх – більшість побоюється болючих відчуттів, деяким не подобається звук працюючих інструментів, а у когось почуття тривоги з'являється через підвищену емоційність. Це стає справжньою проблемою, адже похід до клініки постійно відтягується, зуби псуються і руйнуються, а своєчасна допомога не надається. Тому у Sanident пропонують альтернативний варіант – лікування зубів під седацією. Методика застосовується у найкращих лікарнях та відмовляти в ній мешканцям української столиці немає причин. Йдучи в ногу з часом, наші стоматологи взяли її на озброєння. Тепер пацієнти, які мають страх перед зубними лікарями, відвідують клініку без емоційних сплесків і спокійно переносять будь-які маніпуляції.

Що таке седація

У латинській мові існує слово sedatio, яке перекладається як “заспокоєння”. У цьому полягає сенс методики – пацієнт заспокоюється під впливом спеціальних препаратів, йде тривожність, емоційність, нервозність і, звісно, ​​страх. Є навіть випадки, коли у відгуках після седації люди описували легке почуття ейфорії, що при відвідуванні стоматолога дивно.

Важливо, що лікування зубів під седацією є додатковим заходом, т.к. вона, хоч і схожа на наркоз, не прибирає болючі відчуття, і застосовується разом з анестезією.

Чим седація відрізняється від наркозу

Коли людина панічно боїться стоматологів, операції проводять під загальним наркозом – пацієнт засинає, а лікар проводить маніпуляції. Мінус у тому, що у такому стані відвідувач клініки не контролює своє тіло, і взагалі перебуває у несвідомому стані. Седація дозволяє залишатися у свідомості і виконувати команди стоматолога:

 • сплювати слину або воду;
 • відкривати та закривати рот;
 • рухати щелепою;
 • оцінювати болючі відчуття.

Особливість у тому, що розум пацієнта затуманений, не подає емоційних сигналів, але продовжує сприймати вербальні команди та керувати тілом. Лікувати зуби в такому стані навіть приємно: це безболісно, недорого і зазвичай не залишається навіть приблизних спогадів.

Коли потрібне лікування зубів під седацією

Існує кілька показань для застосування цього методу:

 • вже згадана дентофобія, страх перед стоматологами;
 • діти рідко можуть висидіти сеанс лікування, а під впливом седативного препарату спокійно проведуть у кріслі близько години;
 • дорослі легко проведуть у кріслі лікаря до 12 годин, якщо чекає тривала та складна операція;
 • пацієнтам не можна нервувати, наприклад, через ризик підвищення тиску чи психологічних захворювань.

Методика має мінімальні протипоказання, про які розповість стоматолог прийому.

Яка буває седація

Вводять у розслаблений стан 3 способами:

 • впливом газу через спеціальну маску – поверхнева седація, що застосовується найчастіше, та підходяща дітям;
 • за допомогою таблеток - середня седація, при якій пацієнт повністю розслаблюється, але все ще свідомий і контролює свої дії;
 • за допомогою ін'єкції - глибока седація, що занурює людину в сон, проводиться тільки при особливих лікарських показаннях і контролюється анестезіологом, адже може призвести навіть до зупинки дихання. Використовується вкрай рідко.

Стоматологи клініки Sanident використовують лише сертифіковані препарати для седації та уважно контролюють процес занурення пацієнта у розслаблений стан. Проведення процедури під седацією не просто безпечне та приємне, а ще й відрізняється доступною вартістю.

blank

blank

лечение зубов под седацией киев

лечение зубов под наркозом киев

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (27 оценок, среднее: 4.26 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button