blankblank

Мікропротез метелик

                                            Записатися на прийом!

Встановлення мікропротезів метелик визнано стоматологами тимчасовим заходом, що застосовується на різних етапах ортодонтичного лікування. Незважаючи на це, випадки, коли протез залишається в якості постійного трапляються часто. Причин для цього кілька, головна з яких – вкрай низька вартість метелика. Також за протезом легко доглядати, а в естетичному плані він не поступається класичним мостам та імплантам, хоча міцність і бажає кращого.

Що таке мікропротез метелик

Медична назва – іммедіат-протез. А метеликом названо завдяки формі:

  • в центрі знаходиться штучний зуб або кілька;
  • з боків розташовані напівкруглі затискачі для фіксації, що нагадують крила.

Цей протез використовують для заміщення одного, рідше двох зубів. Рекомендують його для збереження зубного ряду, який за відсутності деяких елементів зміщується. Якщо рідний зуб втрачено через механічну травму або видалено стоматологом, то призначається установка мікропротезів метелик.

Параметри іммедіат протезу

Потрібно виділити кілька моментів, завдяки яким метелик користується популярністю:

  • такі протези ставлять на місце видалених зубів, наприклад, поки гояться лунка, щоб уникнути атрофування або деформації кісткової та ясенної тканини;
  • носити іммедіат зручно, вже за кілька годин він перестає відчуватися стороннім тілом;
  • пацієнт може самостійно знімати протез, чистити його та одягати назад;
  • метелик встановлюється за допомогою спеціальних фіксаторів без застосування клею або інших адгезивних речовин.

Хоча основними причинами вибору саме такої системи є два нюанси. По-перше, відповідаючи на запитання, скільки коштує мікропротез метелик, кожен стоматолог скаже, що це найдешевший штучний зуб, який існує в протезуванні. Безперечно, низькі ціни залучають пацієнтів. По-друге, для встановлення протеза не потрібна обробка зубів, розташованих поряд. Отже, навіть сама установка проходить швидко, безболісно і недорого.

Як роблять мікропротези метелик

Ще одним плюсом іммедіату є швидкість виготовлення. Роблять протез в лабораторії, і якщо клініка має власне обладнання, то знімний зуб можна отримати при першому ж відвідуванні стоматолога. Весь процес дуже простий:

  • Лікар робить зліпок зуба, що замінюється, і тих, що його оточують. Це потрібно для створення протезу, його основи та кріплень, які не повинні заважати пацієнтові.
  • Зубний технік по зліпку створює відповідний протез. Для цього використовується акрил або нейлон. У деяких випадках кріплення виготовляють металевими, що покращує їхню фіксацію, але негативно позначається на естетичності протеза, роблячи його більш помітним.
  • Протез приміряється на пацієнта та підганяється у разі створення перешкод жування.

Процес створення займає близько години, а скільки коштує мікропротез залежить від обраних матеріалів і кількості штучних зубів. Хоча більшою мірою суму формує цінова політика клініки чи лабораторії.

Мікропротез метелик: вартість у Києві

Дізнатись ціну на іммедіат-протез ви можете, відвідавши клініку SaniDent. Тут працюють найкращі стоматологи України, які повідомлять рекомендований напрямок лікування та його точну вартість на першому прийомі. Телефонуйте для попереднього запису або приходьте на прийом у порядку живої черги – у будь-якому випадку лікар прийме, огляне та дасть професійний висновок, а в разі необхідності проведе лікування. Здорові зуби та гарна посмішка українців – пріоритетний напрямок роботи клініки SaniDent.

микропротез бабочка

blank

протез бабочка

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (2 оценок, среднее: 3.50 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button