blankblank

Ортодонтія

Записатися на прийом

Лікар-ортодонт у клініці Sanident займається виправленням прикусу, форми зубів та зубного ряду. Найчастіше люди звертаються до лікаря цього профілю, щоб зробити свою посмішку рівною та красивою. Естетичний вид зубів є лише однією з проблем, яку вирішує ортодонтія. Насамперед, цей розділ стоматології вивчає та лікує наслідки захворювань жувального апарату, які порушують його функціональність. Слід зазначити, що ортодонти не займаються наслідками травм чи першопричинами порушення прикусу, лише виправляють наслідки, виражені у втраті форми чи структури низки зубів. Ортодонтія в Києві Санидент готова запропонувати найкращі в столиці умови лікування: ціни, методики, технології та обладнання відповідають міжнародним вимогам, а лікарі мають багаторічний досвід і сертифікати, грамоти, нагороди, що підтверджують його. Створення красивої посмішки – наша робота, і гарантія ідеального виконання – відгуки клієнтів.

Коли потрібне ортодонтичне лікування

Лікарі рекомендують звертатися до стоматологічних клінік планово:

  • у дитинстві, близько 2-3 років, щоб запобігти неправильному розвитку постійних зубів ще до їх появи;
  • трохи пізніше, коли молочні зуби змінюються корінними. що відбувається приблизно 7-8 років;
  • підліткам близько 18 років для попередження критичних порушень у будові щелепного апарату та зубного ряду перед дорослим життям.

Звичайно, лікар-ортодонт клініки Sanident приймає пацієнтів будь-якого віку, адже проблеми виникають як у дітей, так і у дорослих. Так що відвідування нашої лікарні можна провести у зручний для вас час, незалежно від причини: планове обстеження, виправлення прикусу чи просто створення гарної “голлівудської” посмішки.

Потрібно пам'ятати, що неправильний прикус, окрім естетичної складової, небезпечний ще й наслідками для здоров'я, аж до мігрені та руйнування щелепного апарату. Так що в більшості випадків відвідування ортодонта потрібне для збереження здоров'я та функцій зубів, а не просто заради наведення краси.

Як проходить ортодонтичне лікування зубів

Основою роботи ортодонтів у більшості випадків виступають спеціальні пристосування:

  • брекет-системи – найбільш відомі та популярні елементи для виправлення зубного ряду, які виготовляють із металу, кераміки та навіть сапфірів;
  • пластинки, що імітують зубну поверхню, і бувають знімними та постійними;
  • капи, що є сучасною альтернативою брекетам, щоправда, використовуються швидше як додатковий засіб лікування.

Також наша ортодонтія пропонує пацієнтам сучасні послуги, серед яких поворот, вирівнювання, переміщення зубів, звуження або витягування рядів, і, звичайно, виправлення прикусу. Потрібно врахувати, що лікування займає тривалий час, аж до декількох років, протягом яких регулярно відвідувати лікаря для контролю та корекції.

Ортодонтія (Київ) Sanident: ціни

Сказати вартість послуг заздалегідь складно – вона індивідуальна для кожного випадку і залежить не тільки від способу лікування та обсягу роботи, а й від матеріалів, з яких зроблено пристрої (капи або брекети). Щоб дізнатися ціну, записуйтесь на консультацію та з'ясуйте все з перших рук найкращого стоматолога у місті. Наш ортодонт у Києві, відгуки про відвідування якого можна прочитати на сайті, приймає дітей та дорослих, займається виправленням прикусу та вирівнюванням зубного ряду за сучасними методиками. Приходьте та приводьте дітей – ви гідні гарної посмішки, і зробити її ніколи не пізно.

установка брекетов киев

установка брекет-системы ребенку

установка брекетов ребенку

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (15 оценок, среднее: 4.53 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button