blankblank

Плазмоліфтінг

Записатися на прийом!

Методика плазмоліфтингу є однією з найбільш сучасних та ефективних при лікуванні різних захворювань ротової порожнини, і навіть особи. По суті. цей інноваційний спосіб ґрунтується на можливостях регенерації людського організму, яка посилюється за допомогою природних компонентів. Найцікавіше, що джерело речовини, що збільшує регенерацію, – сам пацієнт.

Плазмоліфтінг: як це працює

Плазмоліфтинг, ціни на який вже знизилися настільки, що стали доступні більшості українців, складається з кількох етапів:

  • Клінічного. На самому початку у пацієнта беруть кров із вени за допомогою стерильної пробірки. Усього знадобиться не більше 100 мл, а процедура не відрізняється від звичайного забору аналізів у районній лікарні.
  • лабораторного. За допомогою такого апарату, як центрифуга, із взятої крові виділяється плазма, збагачена тромбоцитами;
  • Ін'єкційного. Отримана плазма за допомогою уколу вводиться пацієнту в проблемну область і відразу починає працювати.

Слід зазначити, що плазмоліфтинг не лише вкрай ефективний, а й безпечний, адже власна кров пацієнта має 100% сумісність. Щоправда, не обійшлося без протипоказань. Так, процедура заборонена вагітним, хворим на хронічні захворювання серця, нирок і печінки, а також тим, хто відчуває проблеми зі згортанням крові.

Плазмоліфтинг обличчя у Києві

Особливість методики в тому, що використовують її не тільки в стоматології, а взагалі для будь-яких ділянок тіла. Справа в тому, що власна плазма не просто прискорює регенерацію тканин, а й сприяє їхньому омолодження та насичення поживними речовинами. Тому плазмоліфтинг обличчя в Києві – популярна процедура, а головне, проста, зате має унікальну дію на шкіру:

  • сприяє розгладжуванню зморшок;
  • повертає шкірі пружність;
  • зміцнює імунітет;
  • віддаляє старіння.

Фактично, плазмоліфтинг, ціни на який не вражають уяву, здатний омолодити особу, включаючи повіки та область шиї, на кілька років. Помічений і ще один цікавий ефект – процедура зупиняє випадання волосся і стимулює їх зростання, так що лисіючим чоловікам вона також цікава.

Плазмоліфтинг: ціни

Вартість безпосередньо залежить від обраної методики, яких на даний момент існує дві:

  • Ін'єкційна. Класичний спосіб описаний вище. Застосовується для обробки будь-яких тканин, від обличчя та тіла до ротової порожнини при боротьбі із захворюваннями пародонту..
  • Лазерний плазмоліфтинг. Включає два етапи. На першому проблемна ділянка обробляється лазерним променем, який посилює природне вироблення колагену. На другому робиться ін'єкція плазми. Суть у тому, що лазерна стимуляція значно посилює дію тромбоцитів від уколу.

Останній метод застосувати не завжди можливо, хоча для обличчя та тіла саме він є максимально ефективним. Крім самого процесу та кількості відвідувань лікаря, звичайний плазмоліфтинг від лазерного відрізняється і вартістю. При застосуванні лазера вартість, звісно, вище.

Плазмоліфтинг у SaniDent

Клініка СаніДент йде в ногу з часом і надає своїм пацієнтам весь спектр сучасних естетичних процедур, включаючи плазмоліфтинг. Причому лікарі лікарні застосовують цей метод не тільки для омолодження обличчя або тіла, а й як стоматологічне лікування тяжких захворювань, наприклад, пародонтозу. Дізнатися про плазмоліфтинг докладніше і пройти консультацію щодо його необхідності можна у лікарів SaniDent, записавшись на прийом попередньо або в режимі живої черги. Ми чекаємо на вас у будь-який час, хоча графік прийому профільного фахівця все ж таки краще уточнити у менеджера по телефону.

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button