blankblank

Пломбування каналів зуба

                                                                                                              Заповніть заявку

Усередині кожного зуба є спеціальні канали, якими проходять нервові закінчення. Їх видаляють під час проведення більшості стоматологічних операцій. Лікарі клініки Sanident в Києві використовують якісні матеріали, що не викликають алергічних реакцій, і виконують процедуру з максимальною точністю завдяки співробітникам і актуальному технічному забезпеченню.

Як виконується ендодонтичне лікування

Ендодонтичне лікування- це трудомісткий і відповідальний етап у лікуванні зубів, яке передбачає лікування кореневих каналів зубів, а також кістки, що оточує верхівку кореня.

Якісне та своєчасне лікування допомагає не тільки уникнути ускладнень, а й збільшити період функціонування самого зуба, а також запобігти його видаленню або втраті.

Обробка кореневих каналів і подальше їх пломбування повинні бути проведені тільки найкращим чином, поєднуючи в собі професіоналізм і використання тільки сучасного обладнання. У стоматології Sanident використовують при лікуванні кореневих каналів не тільки ендонакінечники, а й ендомотори.

Перед пломбуванням лікар перевіряє самі канали і вирівнює, якщо потрібно, щоб пломба лягла більш щільно і надійно, повністю заповнивши порожнечі. У момент, коли пломбувальний матеріал поміщається на своє місце, пацієнти відчувають біль або, як мінімум, переживають неприємні відчуття. Це пов'язано зі специфікою пломбування – канал повністю заповнюється та розпирається. Уникнути такого моменту не вдасться, і потрібно просто терпіти, тим більше що триває це 2-3 секунди. Пломбування зубних каналів завершено та залишиться поставити основну пломбу на зуб. Стоматолог повинен пам'ятати, що каналів буває 2, 3 або навіть 4, і кожен із них пломбується окремо, так само, як і чиститься. Вартість процедури зазвичай включена в загальну ціну відвідування стоматолога, хоча в Саніденті за вашим бажанням озвучать ціну кожної дії.

Переваги використання ендомоторів у стоматологічній практиці

Сучасний ендомотор, який застосовується при лікуванні зубів у стоматології «Sanident» у Києві:

  • зменшує час роботи, що дозволяє оптимізувати роботу лікаря,  і самому пацієнтові доведеться менше часу провести в кабінеті стоматолога;
  • надання каналу конусної форми забезпечує герметичне якісне пломбування і, як наслідок, знижує ймовірність ускладнення (болі, випадання пломби);
  • ретельно видаляє всі інфіковані тканини та забезпечує препарування з максимальним збереженням тканин зуба.

Переваги пломбування із застосуванням ендомотора полягає в тому, що пластична гуттаперча заходить у складно доступні канальці кореня зуба.

Надійність ендомотора, що застосовується в нашій стоматології, дуже висока, тому що крім електромотора в ньому немає ніякої механіки, а вбудована електроніка, яка має європейський сертифікат якості, надійна і безпечна.

Стоматологи в клініці Sanident точно знають, як правильно пломбувати канали, так що будьте спокійні - запис на прийом покаже, що ви не дарма довірилися нашим лікарям, і ваш відгук приєднається до сотень інших задоволених клієнтів.

стоматологкиевдети

эндолечениезубов

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (Пока оценок нет)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button