blankblank

Записатися на прийом

Головна помилка наших пацієнтів – сприймати протезування зубів у Києві стоматологами Sanident, як прерогативу для людей похилого віку. Знімна щелепа в склянці на тумбочці ліжка залишилася в минулому столітті. Запишіться на консультацію і ми продемонструємо, наскільки далеко зробила крок стоматологія в плані виготовлення протезів. Зараз це красиво, ефективно, просто у догляді та й вартість доступна всім бажаючим.

Коли роблять зубне протезування у Києві

Замінити зуби штучними можна у кількох випадках:

 • зуб не підлягає відновленню і від нього залишився невеликий шматочок;
 • втрата кількох зубів, навіть усіх;
 • механічне ушкодження, наприклад, скол;
 • деформація чи роз'їдання старої коронки;
 • форма або колір натуральних зубів не влаштовують.

Причин багато, а рішення одне – протезування зубів у Києві в клініці Sanident. Справа в тому, що протези не мають протипоказань і встановлюються як замість повністю втрачених зубів, так і на залишки, або лише злегка пошкоджені. Потрібно лише правильно підібрати тип протезу, що наші лікарі здатні зробити при першому відвідуванні.

Протезування зубів: вартість та види

Відвідувачам Sanident доступні такі варіанти протезів:

 • Вкладки, що повністю повторюють форму зуба, виготовляються в майстернях з керамічних матеріалів. Дозволяють відновити зовнішній вигляд зубів, зберігши коріння. Вважаються суперпломбою, міцною та надійною.
 • Вініри встановлюються на емаль, закриваючи зуб з дефектом. Є пластинками завтовшки до 0,3 мм з кераміки. Дорогі, зате з легкістю відновлюють зовнішній вигляд посмішки; Прочитати відгуки про ці протези можна на нашому сайті.
 • Коронки, що замінюють зуб, витримують жувальні навантаження, є найбільш популярними та доступними видами протезів. Виготовляються з металу та кераміки, та застосовуються для відновлення як передніх, так і задніх зубів.
 • Мости, що є коронками, що йдуть поспіль, об'єднаними загальною рамою. Закріплюються на крайніх здорових зубах, відновлюючи відразу кілька втрачених. Ціни на протезування зубів такого типу вищі, ніж для попереднього варіанту, проте дозволяють швидко і просто повернути красу та функціональність зубного ряду.
 • Пластинчасті, що заміняють відразу всі зуби, мають просту конструкцію – на пластикову основу встановлюються коронки. При необхідності такий протез легко знімається, а при встановленні та розробці не вимагає анестезії. Вартість не велика, але й довговічністю вони не можуть похвалитися, вимагаючи заміни кожні 2-3 роки.
 • Бюгельні, що мають таку саму систему установки, як і пластинчасті, з відмінністю в матеріалі – основа зроблена з металу і прослужить щонайменше 5 років. Максимальний термін носіння таких протезів становить 10 років. Їх можна навіть не знімати на ніч, що важливо.

Методик протезування багато, і підібрати підходящу за ціною та ефективності легко. Лікувати зуби дорослим таким чином недорого, безболісно та швидко, адже сучасні технології та прилади дозволяють оперативно виготовляти штучні зуби будь-якої складності.
Вартість протезування зубів у стоматології Sanident у Києві Ви можете дізнатися у наших лікарів чи адміністраторів.

протезирование зубов в киеве

прием у стоматолога ортопеда

установка металлокерамических коронок киев

протезирование зубов киев

Імплантація зубів

Рішення для втрачених зубів

Протези

Заміна відсутніх зубів

Коронки

Повернення Вашої посмішки

Вінірів

Удосконалюючи Вашу посмішку
Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (13 оценок, среднее: 4.62 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button