blankblank

Терапевтична стоматологія

Записатися на прийом

Терапевтичне лікування зубів – основа всієї стоматології, тому в клініці Sanident працюють найкращі лікарі Києва у цій галузі медицини. Ми розуміємо, наскільки важливим є своєчасний догляд за ротовою порожниною та правильні профілактичні заходи. Вони дозволяють уникнути серйозних проблем зі здоров'ям, вчасно виявити захворювання зубів та взагалі не допустити їх появи. Так що запис на консультацію стоматолога є не просто обов'язковим, а єдиним заходом безпеки, як для дорослих, так і для дітей. Адже уникнути захворювання легше та дешевше, ніж лікувати.

Навіщо потрібна терапевтична стоматологія

Насамперед, цей розділ медицини відповідає за профілактику захворювань зубного ряду. До завдань стоматолога-терапевта входить:

 • огляд порожнини рота та оцінка стану зубів;
 • рекомендації щодо відвідування профільних фахівців, наприклад, хірурга або ортодонта;
 • консультації щодо необхідних методів догляду за зубами, аж до харчування;
 • лікування карієсу та наслідків цієї інфекції, у тому числі таких ускладнень, як пульпіт;
 • чищення зубної емалі та зниження її чутливості.

Загалом, терапевтичне лікування зубів – звичне відвідування стоматолога, лише здійснювати його потрібно регулярно, а не лише у випадках, коли вже непокоїть підвищена чутливість чи біль. В цілому, терапевт виконує більшість стандартних маніпуляцій, навіть рентгенівські знімки, а у випадках, що виходять за компетенцію лікаря, направляє до фахівця.

Стоматологія терапевтична: як часто потрібно ходити до зубного

Щоб не допустити екстрених випадків, коли похід до стоматолога супроводжується болем або іншими неприємними відчуттями, викликаний руйнуванням зуба або іншими захворюваннями, відвідувати клініку потрібно регулярно. Лікарі рекомендують робити це не рідше, ніж кожних півроку. В цьому випадку вийде:

 • провести своєчасне виявлення проблем та лікування;
 • встановити чи оновити пломби до повного руйнування зуба;
 • очистити наліт і прибрати зубне каміння;
 • відбілити емаль і зупинити її руйнування.

Терапевтична стоматологія відіграє важливу роль у житті кожної людини, і їй приділяється багато уваги у клініці Sanident. До послуг відвідувачів сучасна техніка, зручні кабінети, вільний вибір лікаря та часу прийому.

Скільки коштує відвідування стоматолога-терапевта

Лікар цього профілю проводить первинний огляд і дає висновок про стан зубів, аспекти, яким слід приділити увагу, дає рекомендації про профілактичні та лікувальні процедури. Також до його обов'язків входить:

 • встановлення та реставрація пломб;
 • видалення тканин, уражених інфекціями;
 • відбілювання та чищення;
 • направлення до стоматологів іншого профілю;
 • призначення аналізів.

Стоматологія терапевтична включає прийоми і дорослих, і дітей, тому вартість формується залежно від наданих послуг – це може бути як звичайна консультація після огляду, так і методики із застосуванням складної техніки. Ціни індивідуальні та дізнатися їх точно можна, звернувшись до нашого менеджера: по телефону або через онлайн-форму. Відгуки про лікарів клініки Sanident є на сайті, тому вибрати лікаря просто – вивчіть їх, і оформлюйте запис на прийом. Зі свого боку, ми гарантуємо європейську якість обслуговування, прийнятні ціни, комфортні умови та зручний графік роботи. Дзвоніть і приходьте, звичайна перевірка зубів або гострий біль, не важливо, вас приймуть та зроблять максимум для лікування.

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (32 оценок, среднее: 4.34 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button