blankblank

Видалення зуба мудрості

Видалення зуба мудрості в Києві процес складний, але часто необхідний. Проблема такої операції полягає в незручному розташуванні зубів, а іноді під ясною. Вони стають причиною больових відчуттів, порушень форми щелепи та зсуву решти зубів та видаляються на прохання відвідувача клініки ще до виникнення проблем.

Показання до операції

Видалення зуба мудрості, ціна якого має великий діапазон, призначається в тих випадках, коли збереження тягне за собою негативні наслідки для хворого:

 • викликає періодонтит, будучи вогнищем захворювання;
 • спричиняє запалення трійчастого нерва;
 • заважає роботі щелепи;
 • травмує м'які тканини язика та щоки;
 • сприяє зміщенню сусідніх зубів.

Будь-який із цих симптомів переноситься болісно і викликає дискомфорт, тож видалення – єдиний вихід. Залишити зуб-вісімку можна у випадках, коли місця для розвитку вистачає або потрібно використовувати її для встановлення протеза на сусідньому місці, хоча такі випадки рідкість.

Типи оперативного втручання

Видалення зуба мудрості у Києві стоматологи ділять на два види:

 • Просте. Для операції використовують спеціальні щипці, а процес виконується за один сеанс. Зуб підчіплюють елеваторами та витягають із лунки.
 • Складне. Критерієм такої операції є той факт, що зуб не прорізався через ясна. Суть у тому, що стоматолог не має змоги взяти зуб щипцями. Тому доводиться спочатку розтинати ясна.

Незважаючи на назви, обидва типи втручання є складним процесом, що вимагає від доктора відповідної хірургічної освіти, знань і досвіду.

Як відбувається видалення зуба мудрості

Щоб видалити зуб мудрості (ціна в Києві в клініці SaniDent, до речі, найбільш доступна серед усіх інших клінік) використовується однаковий шаблон дій. у якому кілька основних етапів:

 • Діагностика. Збір аналізів та оцінка необхідності операції – перший крок у будь-якому випадку. Потрібно визначити стан зуба та оточуючих тканин, індивідуальні реакції пацієнта на анестезію та загальний стан здоров'я, ймовірність виникнення ускладнень.
 • Знеболення. Підбирається оптимальна анестезія, залежно від складності операції. Препарати нового покоління мають сильніший і триваліший ефект, наприклад, Ультракаїн або Септанест, а стандартне знеболювальне (таке, як Новокаїн) застосовують при нескладних оперативних втручаннях.
 • Видалення. Якщо процедура відноситься до категорії простих, зуб просто витягується, а в складних випадках проводиться передопераційна підготовка, про яку йшлося вище.
 • Реабілітація. Після операції лікар дає рекомендації, яких варто дотримуватися. Це прискорить процес загоєння та дозволить уникнути ускладнень.

Залежно від індивідуальних особливостей пацієнта, операція займає різний час – від 20 хвилин до 2-3 годин. Обговорити це питання із стоматологом варто заздалегідь.

Скільки коштує видалення зуба мудрості

Ціни відрізняються сильно, але в основі завжди лежить поняття складності операції. Основними критеріями ціноутворення є:

 • Стан зуба мудрості. Чи прорізав він ясна чи ні, якої форми коронка і як складно до нього дістатися.
 • Форма коренів та їх кількість. Іноді видалення коренів займає більше часу, ніж самого зуба, а їх сплетення змушують шукати незвичайні підходи до вирішення проблеми.
 • Цілісність зуба. Деякі зуби мудрості кришаться від одного дотику і витягти їх дуже важко.

Дізнатися точну вартість видалення зуба мудрості можна прийшовши на прийом в клініку SaniDent.

Записатися на прийом!

удаление зуба мудрости

процесс имплантации зубов

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (1 оценок, среднее: 4.00 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button