blankblank

Видалення зубів у дітей

Записатися на прийом

Видалення зубів у дітей

Стоматологи, які працюють у нашій клініці, розуміють важливість здорових зубів у дітей. Від їхнього стану залежить комфортне самопочуття дитини, формування прикусу та стан зубів у майбутньому. Ситуації, коли потрібно провести видалення зубів у дітей, не рідкість. Ми до цієї процедури готові і виконуємо її на максимально якісному рівні завдяки сучасному обладнанню та особливому підходу лікарів до маленьких пацієнтів.

Коли потрібно видаляти зуби дітям

У дітей фізіологічна зміна зубів проходить у віці 6-12 років – молочні випадають, а на їх місці виростають постійні. Але буває, що уникнути лікарського втручання неможливо. Видалення молочних зубів у дітей проводиться при:

 • таких захворюваннях ясен, як флегмона, нориць, періодонтит;
 • руйнування зуба внаслідок карієсу або механічних пошкоджень;
 • створення перешкоди постійному зубу, тобто. молочний ще не випав, і тому постійний зуб росте неправильно;
 • заподіяння незручностей дитині та травм ясна у випадках, коли молочний зуб хитається, але випасти природним шляхом не може;
 • наявність зайвих зубів, які називаються надкомплектними.

Видалення корінних зубів у дітей потрібно вкрай рідко, і причинами часто є захворювання (наприклад, карієс або пародонтоз) або серйозні травми (тріщина або сильний скол).

У будь-якому випадку, звернувшись до клініки Sanident ви можете бути впевнені, що видалення зубів у дітей пройде успішно і безболісно, ​​адже його виконують найкращі стоматологи Києва, які мають навички роботи з дітьми.

Як видаляють зуби у дітей

Звичайно, ми рекомендуємо відвідувати спеціалізовані кабінети для проведення подібної операції. Так, у клініці Sanident обладнані спеціальні приміщення, в яких діти почуваються спокійно та комфортно.

Звичайно, видаляти зуби можна і народними методами - дати дитині морквину або тверде яблуко, але такі методи можливі тільки, якщо здоровий зуб, хитається, але довго не випадає. В інших випадках видалення молочних зубів у дітей повинно здійснюватися фахівцями, адже є ризик пошкодити постійний зуб, що формується, зруйнувавши або спровокувавши порушення в його розвитку.

Анестезія при видаленні зубів

Больові відчуття під час операції – ось, що турбує та лякає дітей та їхніх батьків під час відвідування стоматолога. На щастя, цю проблему можна вирішити. Сучасні знеболювальні препарати передбачають кілька видів анестезії:

 • Аплікаційна анестезія  наноситься на слизову оболонку шляхом змащування маззю, гелем або зрошення за допомогою аерозолі;
 • Інфільтраційна - укол ультратонкими голками. Часто перед уколом застосовується аплікаційне знеболювальне, тому дитина взагалі нічого не відчує.
 • Седація та медикаментозний сон, що застосовується  за особливими показаннями.

У Sanident використовуються сучасні препарати, схвалені міжнародними комісіями та не викликають алергічних реакцій.

Ціна видалення зуба у дитини

Вартість операції індивідуальна. Вона залежить від:

 • стану зуба;
 • спосіб знеболювання;
 • лікарських показань;
 • складності процедури.

Щоб дізнатися точну суму, потрібно записатися на прийом до нашої клініки та пройти стоматологічний огляд. Телефонуйте та приходьте – ми гарантуємо міцні та здорові зуби вашій дитині.

детский стоматолог санидент киев

детский стоматолог в киеве

лечение детей у стоматолога

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (3 оценок, среднее: 4.67 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button