blankblank

Установка світлозатверджувальної пломби

Заповніть заявку

Встановлення світлозатверджувальної пломби

Існує безліч матеріалів, за допомогою яких, лікарі відновлюють структуру зуба, зовнішній вигляд і функціональність. У клініці Sanident лікарі знають, що потрібно пацієнтам: якість, надійність, простота встановлення та гарний зовнішній вигляд. Відмінний вибір фотополімерні пломби.

Фотополімерні пломби: причини популярності

Такі пломби виготовлені з композитних матеріалів, основним з яких є фотокомпозит. Завдяки йому набувається головна властивість пломби – можливість застигати під впливом потужного джерела світла. Тому такі пломби обробляються спеціальними лампами після встановлення та обробки. Інші матеріали, що входять до складу, виготовляються за допомогою сучасних нанотехнологій та забезпечують:

  • високий рівень адгезії, що забезпечує міцне зчеплення із зубом при невеликій поверхні;
  • мінімальний термін служби 5 років, середній – 10 років, адже ці пломби виготовлені з найміцніших матеріалів, що використовуються в стоматології;
  • простий у роботі через що стоматолог отримує можливість повністю реставрувати зуб;
  • естетичний результат лікування, який не відрізняється від справжніх зубів.

Не можна забувати і про доступну вартість. Ці пломби доступні будь-якому бюджету. Завдяки сукупності позитивних факторів ми й рекомендуємо такий метод лікування карієсу. Впевнитися в ефективності способу можна і самостійно, вивчивши відгуки на нашому сайті або в Інтернеті.

Як встановлюють світлозатверджувані пломби

Процес чимось схожий на установку цементної пломби, відрізняючись методикою нанесення і затвердіння. Якщо для цементних пломб потрібно чекати певний час, то у випадку з фотополімерами такої умови немає – використовувати новий зуб без дискомфорту можна відразу. Пацієнт проходить такі етапи:

  • Видалення карієсу. Немає потреби знімати величезні обсяги тканини, т.к. фотополімер відмінно тримається на ділянках будь-якого розміру, тому достатньо прибрати тільки уражені ділянки.
  • Нанесення матеріалу. Це відбувається пошарово, і кожен шар після нанесення коригується стоматологом формою зуба, а потім висушується спеціальною лампою, під променями якої застигає.
  • Коректування та полірування. Завершальний етап, коли лікар надає пломбі остаточної форми, стежачи, щоб вона не завдавала незручностей пацієнту.

Фотополімерна пломба має ще одну особливість – установка проводиться за один сеанс. Так що такий спосіб лікування не тільки простий для лікаря і дешевший для відвідувача клініки, а й вимагає мінімум часу. Натомість виходить красивий і міцний зуб, жувати яким можна відразу ж після постановки, що теж зручно.

Скільки коштує фотополімернапломба

На це запитання дадуть відповідь наші стоматологи. Телефонуйте за вказаними на сайті номерами або заповнюйте онлайн-заявку, запис на прийом здійснюється на зручний для вас час. Наші лікарі проведуть обстеження та назвуть точну ціну, і запевняємо, вона актуальна – доступна для кожного.

blank

реставрация зубов до и после

отбеливания зубов фото

blank

blank

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button