blankblank

Вініри

Вініри на зуби, вартість яких може сильно змінюватись, є популярними інструментами в естетичній стоматології. Вони є тонкими пластинками, що кріпляться поверх зубної емалі. Такий метод лікування використовується для відновлення гарної посмішки, але у разі механічного пошкодження зубів вініри безсилі, і ефективніше використовувати пломбу або імплант.

Голлівудські вініри у Києві: типи та види

Існує кілька класифікацій вінірів залежно від їхньої конструкції та методу встановлення. Розглянемо кожен із них.

Відмінності по конструкції

Тут виділяють два види:

  • повні, що мають жувальну або ріжучу кромку і повністю покривають зуб;
  • неповні, що є накладкою на зовнішню поверхню зуба, і не впливають на його коронку.

Незалежно від способу встановлення та матеріалу, з якого виготовлений вінір, стоматолог може запропонувати обидва вказані вище варіанти – залежить від стану зуба та фінансових можливостей пацієнта. Потрібно тільки пам'ятати, що ці накладки схильні до механічних пошкоджень. Навіть пережовування горіхів може призвести до їх деформації та руйнування, хоча все залежить від матеріалу виготовлення.

Відмінності за методикою встановлення

У цю класифікацію, до речі, входять різні матеріали, т.к. в залежності від способу встановлення відрізняється процес виготовлення. Від цього залежить вартість вінірів, які бувають:

  • Керамічними. Зроблені з відповідної назви матеріалу, виготовляються в зубопротезних майстернях методом пресування. Є ковпаками, що повністю закривають передню частину зуба і коронку. Ці вініри називають голлівудською усмішкою, але саме вони є найтендітнішими. Надають посмішці яскравість та природну білизну, вимагають мінімального догляду та не змінюють колір від їжі чи часу.
  • Композитні. Для створення використовуються спеціальні стоматологічні матеріали, а самі вініри поставляються у готовому вигляді у складі наборів. Лікар підбирає модель на прийомі. Вартість вінірів композитного типу нижче, ніж в інших типів, а й зовнішній вигляд гірше – складніше підібрати відтінок та форму, т.к. вініри готові.
  • Прямі композитні. Матеріал, з якого зроблені ці вініри, такий самий, як і в попередніх, а ось методика встановлення докорінно відрізняється. Більше того, вони не встановлюються, а наносяться. Стоматолог кілька шарів покриває зубну емаль вініром, після цього шліфує його і коригує колір. Крім ідеально підібраного відтінку, цей тип накладок відрізняється тим, що приховує легкі механічні пошкодження зубів, наприклад, сколи та тріщини.

Які вініри вибрати, залежить від рекомендацій стоматолога та доступного бюджету. Важко сказати, що краще, композитні чи керамічні платівки. І ті й інші виглядають ідеально, мають термін служби щонайменше десять років, а в деяких сягає навіть двадцяти років.

Вініри: ціни в Києві

Ви можете вибрати відповідний тип вінірів на прийомі у лікаря в клініці SaniDent, записавшись заздалегідь по телефону або завітавши до кабінету в порядку живої черги. Точна вартість таких платівок залежить від кількох факторів:

  • тип та вид вінірів;
  • використаний матеріал;
  • швидкість виготовлення;
  • кількість платівок.

Також слід пам'ятати, що перед встановленням вінірів проводиться лікування зубів, т.к. самі накладки не використовуються для відновлення, а просто забезпечують прекрасний зовнішній вигляд. Приходьте до Саніденту – тут ви отримуєте уважний персонал, кваліфікованих стоматологів. сучасне обладнання, а головне доступну вартість послуг.

blank

лечение пульпита

виниры киев

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (1 оценок, среднее: 4.00 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button