blankblank

Виправлення прикусу у дітей

Записатися на прийом

Виправлення прикусу у дітей виконується лікарями клініки Sanident за спеціальними методиками та за допомогою унікальних ортодонтичних систем. Ми не відмовляємо допомоги малюкам, зуби яких ростуть неправильно. Більше того, знаємо, як виправити порушення, щоб у дорослому віці людина не стикалася з проблемами такого характеру, а насолоджувалась своєю посмішкою сама і радувала оточуючих. Для цього використовуються запатентовані апарати, схвалені міжнародними консиліумами дитячих стоматологів, які показали свою ефективність на практиці.

Чи потрібно виправлення прикусу дітям

Відповідь однозначна – так. Більшість батьків помилково вважають, що до зміни молочних зубів відвідувати стоматолога взагалі не потрібно. Насправді ж формування жувального апарату відбувається ще в тому віці, коли у дитини повний набір тимчасових зубів. Під ними формуються корінні, і як останні зростатимуть та розвиватимуться дуже важливо. Тому сходити на прийом і до стоматолога, і до ортодонту варто. Це дозволить виявити проблеми ще на стадії формування та виправити їх швидко та безболісно.

Старшим дітям, у яких вже є постійні зуби, також потрібно пройти огляд ортодонта. Такий візит позбавить проблем у майбутньому, адже виправлення прикусу дітям здійснити в рази легше, ніж дорослим, і найчастіше для цього не знадобляться брекети.

Які системи використовують дитячі ортодонти

Методик лікування не так багато, але всі вони ефективні та швидко виправляють прикус завдяки «рухливості» дитячого організму. Поки жувальний апарат тільки розвивається, направити його правильним шляхом легко. Отже, вирівнювання зубів у дітей робиться за допомогою:

  • Брекетов. Причому цікаво, що їх встановлюють як маленьким дітям, так і підліткам. Класичні системи можна носити з 11-12 років і вони безпосередньо впливають на положення зубів. Інші призначені для малюків, які з якихось причин втратили молочні зуби задовго до появи корінних. Такі брекети встановлюються на здорові зуби, але не зрушують їх, а дають можливість встановити штучний зуб на місці зруйнованого, що випав, забезпечуючи нормальний розвиток щелепи.
  • Пристрої, що рятують від шкідливих звичок. Застосовуються для дітей віком до 5 років, у яких молочні зуби здорові і все на місці, але прикус вже порушено через, наприклад, постійне смоктання пустушки.
  • Трейнери. Рекомендуються провести виправлення прикусу у дітей віком 5 років. Принадність цих систем у тому, що вони лікують першопричину порушень. Одягаються безболісно і знімаються будь-якої миті. Одягаються зазвичай під час нічного сну.
  • Пластинки. Альтернатива брекетам для підлітків На відміну від класичних систем, мета пластинок утриманні зубів на правильній траєкторії росту.Працюють для виправлення прикусу на ранніх стадіях.

Головне, коли батьки помітили неправильне розташування зубів у дитини. Чим раніше розпочати лікування, тим простіше воно минає.

Вирівнювання зубів у дітей

У Києві пройти курс лікування прикусу можна у нашій клініці Sanident, дитяче відділення якої завжди відкрите для маленьких відвідувачів. Стоматологи готові знайти підхід до будь-якої дитини та допомогти їй з виправленням прикусу. Для батьків також є приємні новини – вартість процедур нижча, ніж в інших лікарнях, і ціни є прийнятними для будь-якого бюджету. Оцінити нашу роботу можна за відгуками на сайті та в інтернеті, а запис прийом здійснюється за телефоном. Телефонуйте, вибирайте зручний час і приводьте свою дитину до кращої стоматологічної клініки столиці Sanident.

blank

пластинкадетскаяортодонтическаякиев

Оценка 1Оценка 2Оценка 3Оценка 4Оценка 5 (4 оценок, среднее: 4.50 из 5)
blankLoading...
Київ
вул. Петра Чаадаєва 2
Режим роботи
Без вихідних 9:00 - 21:00
Email
sanident2017@gmail.com
Call Now Button